O NAS 2017-07-25T15:45:10+00:00

Witajcie!

Oferujemy usługę pomocy w organizacji podróży na własną rękę, na zamówienie i według potrzeby indywidualnego klienta. Nasza oferta stanowi alternatywę dla biur podróży.

Prywatnie jesteśmy miłośnikami wyjazdów i eksploracji nowych miejsc. Podróżowaliśmy zanim się poznaliśmy, potem wspólnie, we dwójkę, a także po narodzinach naszych dzieci już całą rodziną.
Razem zwiedzaliśmy Europy, Amerykę Północną, a także Amerykę Południową i Karaiby. Jakiś czas temu zrealizowaliśmy jedno z naszych marzeń i odbyliśmy, z dwuletnim wówczas synem, prawie 5-cio miesięczną podróż po Ameryce Łacińskiej od Ziemi Ognistej po Karaiby.

To właśnie Ameryka Łacińska jest rejonem, który nas pociąga najbardziej, i w którym zostawiliśmy kawałek serca. Zresztą… poznaliśmy się na studiach podyplomowych z kultury Ameryki Łacińskiej więc to do czegoś zobowiązuje 😉

Wiemy jak czasochłonne i czasami stresujące bywa przygotowywanie podróży na własną rękę. Dlatego oferujemy usługę pomocy w przygotowaniu takiego wyjazdu dla tych, którzy chcieliby spędzić wakacje inaczej niż z biurem podróży a nie wiedzą jak taki wyjazd zorganizować, nie mają czasu, bądź odwagi. Szczególne miejsce wśród naszych klientów zajmują również rodziny z dziećmi. Owszem, podróże z dziećmi czasem wymagają dodatkowego przygotowania, ale własnym przykładem odczarowujemy mit, że na takie wyjazdy trzeba czekać do ich pełnoletniości ;-).

Najchętniej pomagamy w organizacji wyjazdów w miejsca, w których sami byliśmy, jeśli jednak Wasze potrzeby wykraczają poza nie, podejmujemy współpracę i konsultacje z innymi osobami, tak żeby móc jak najlepiej przygotować Wasz wyjazd.

Więcej o nas i naszych podróżach możecie przeczytać na naszym blogu: www.bialo-czarni.net

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

 

Pozdrawiamy,

Agnieszka i Adam Sawiccy