PYTANIA 2017-07-06T15:23:25+00:00

CO WARTO WIEDZIEĆ O NASZYCH USŁUGACH?

Jak wyglądają po kolei etapy naszej współpracy?

Krótko mówiąc – nie sprzedajemy „gotowców”. Każdą podróż projektujemy indywidualnie dla danego klienta. Na tym polega nasza usługa, abyście mieli udane wakacje, czyli przygotowane według Waszych potrzeb.

Oznacza to, że w Twoim imieniu nie robimy rezerwacji ani nie kupujemy biletów. Prześlemy Ci linki kierujące do odpowiednich stron. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy z dokonaniem zakupu, to pomożemy Ci przejść przez proces rezerwacji.

Jeśli masz życzenie, skontaktujemy Cię z zaprzyjaźnionym podmiotem, który za dodatkową opłatą takie rezerwacje dla Ciebie zrobi.

Na wakacje jedziecie samodzielnie, na własną rękę. Nasza pomoc to przygotowanie wszystkich elementów tego wyjazdu, tak abyście Wy mogli cieszyć się wypoczynkiem. A dzięki pakietowi naszych informacji to Wy jesteście dla siebie przewodnikiem. No, chyba że macie takie życzenie, to zorganizujemy dla Was przewodnika na cały wyjazd, bądź na wybraną jego część.

Jedyny nasz zarobek, to wynagrodzenie, które pobieramy od Was za przygotowanie usługi. Od podwykonawców nie pobieramy żadnych prowizji, dzięki czemu możecie być pewni, że wszystkie elementy usługi takie jak: hotel, przelot, przewodnik itp. są wybrane tak, by były jak najbardziej korzystne dla Was. My naprawdę gramy fair!

Raz projektujemy standardowe wakacje, a czasem otrzymujemy prośby wyjątkowe. Jeśli masz ochotę na coś nietypowego – zapytaj. Obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby pomóc Ci zrealizować Twoje marzenie. Jeśli Twoja prośba będzie poza naszym zasięgiem uczciwie Ci o tym powiemy.

Każdy wyjazd niesie ze sobą ryzyko jakiegoś nieprzyjemnego, nieprzewidzianego zdarzenia, dlatego przygotujemy dla Was zestaw porad i wskazówek co robić w trudnych sytuacjach, a także potrzebne adresy i telefony.
Ponadto w kwestii bezpieczeństwa zdrowotnego polecimy Wam dobrego lekarza medycyny podróży oraz sprawdzone ubezpieczenie.

Dla tych z Was, którzy do pełnego komfortu potrzebują świadomości wsparcia oferujemy usługę assistance – w trakcie całego Waszego wyjazdu jesteśmy pod telefonem i mailem i służymy pomocą w trudnych sytuacjach.

W trakcie tworzenia projektu wyjazdu jesteśmy z Wami w kontakcie. W każdej chwili możecie nas o coś zapytać, bądź zasugerować, a my, jeśli tylko będzie taka możliwość, Wasze prośby i sugestie uwzględnimy. W końcu to jest Wasz wyjazd więc cały czas macie wpływ na jego kształt.

W trakcie przygotowywania dla Was usługi korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia, ale też mamy zaufane osoby, z którymi się konsultujemy i z którymi współpracujemy. Jesteście w dobrych rękach 🙂

Nie znalazłeś odpowiedzi  na Twoje pytanie?

NAPISZ DO NAS!